Akce a výprodeje na planika.cz
   
   
   

obchodní podmínky pro nákup na planika.cz
Pečlivě si pročtětě podmínky pro maolobchodní nákup prostřednictvím sítě internet na našich stránkách planika.cz


 

I.
Tyto Obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti obchodní firmy, provozující tyto www stránky (planika.cz) a zákazníka, kterým je fyzická osoba, občan. Obchodní vztah mezi provozovatelem a zákazníkem se řídí ustanoveními Občanského zákoníku.
Prodávajícím je firma Petr Venzara - VIKING outdoor, IČO 43533817, fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, dále jen „prodávající“. Prodávající je registrován podle zákona o dani z přidané hodnoty, dále jen „DPH“, je jejím plátcem.
Kupujícím je každý, kdo souhlasí s těmito Obchodními podmínkami a zašle prodávajícímu závaznou objednávku zboží se všemi náležitostmi, dále jen „kupující“.

II.
Řádně vyplněná objednávka kupujícím, tzn. objednávka, která obsahuje povinné údaje, je závazná a jejím podáním kupující stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s těmito Obchodními podmínkami.

III.
Zboží je zasláno kupujícímu v nejkratším možném termínu od obdržení objednávky, respektive na základě vzájemné dohody, která následuje po ověření dostupnosti předmětného zboží prodávajícím, při platbě předem po obdržení platby. Zásilka obsahuje prodejní daňový doklad, sloužící zároveň jako záruční list, pokud tento není přiložen, informace o materiálovém složení a údržbě výrobku, případně návod k použití.

IV.
K dopravě zboží je přednostně využíváno služeb přepravce PPL CZ s.r.o. V případě možnosti a dohody lze zboží předat kupujícímu také osobně.

V.
Platba za objednané a dodávané zboží probíhá bezhotovostně bankovním převodem na základě elektronicky zaslaných podkladů pro provedení platby předem, bezhotovostně na základě zaslaného daňového dokladu nebo při převzetí zboží dobírkou, v hotovosti. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem úplného zaplacení kupní ceny.

VI.
Prodávající si vyhrazuje právo na doprodání nabízeného zboží. V případě, že objednané
zboží není skladem ani se jej nepodaří zajistit, kupující je o této skutečnosti neprodleně informován, nejpozději do sedmi dnů od doručení objednávky, prodávajícím.

VII.
Veškeré uváděné ceny jsou konečné včetně DPH, dle aktuální výše její základní sazby. Ke zboží nejsou účtovány žádné skryté poplatky.

 

Dopravné a doběrečné u objednávek nad 599,- Kč

Dopravné a doběrečné u objednávek pod 600,- Kč

Dopravné a doběrečné u výprodejového zboží (není-li uvedeno jinak)

Česko - PPL

0,- Kč

89,- Kč

89,- Kč

Česko - Česká pošta

49,- Kč

99,- Kč

99,- Kč

Česko - PPL, dobírka

29,- Kč

119,- Kč

119,- Kč

Česko - Česká pošta, dobírka

79,- Kč

129,- Kč

129,- Kč

Slovensko - DHL Express Slovakia

4,- € / 99,- Kč

-

4,- € / 99,- Kč

Slovensko - DHL Express Slovakia, dobírka*

6,- € / 149,- Kč

-

6,- € / 149,- Kč

*) Pro přepočet doběrečného z Kč na € je dopravcem použit kurz ČSOB devizy - nákup, platný v den svozu zásilky.

 

VIII.
Kupující má právo si zakoupené zboží řádně prohlédnout, vyzkoušet (pouze v interiéru) a zhodnotit jej. V případě nespokojenosti s výrobkem nebo rozporu s kupní smlouvou má kupující právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce. Toto právo lze uplatnit do 14 dnů od prokazatelného data převzetí zboží kupujícím. Zboží lze poslat zpět na kontaktní adresu, ne však na dobírku; na dobírku zaslané vracené zboží nebude prodávajícím převzato. Zboží lze také vrátit po dohodě osobně.

Takto vrácená zásilka musí obsahovat:
- bezvadné nepoužité zboží, dokumentaci a prodejní doklad nebo jeho kopii, pokud možno v originálním balení
- v případě akčního nákupu i bezvadný nepoužitý dárek, pokud nedojde k jiné dohodě
- požadavek na zaslání jiné velikosti, jiného zboží nebo na vrácení peněz a číslo bankovního účtu
- pokud nebude vrácen dárek z akčního prodeje je vracená částka snížena o jeho hodnotu ve standardní (plné) maloobchodní ceně uvedené na internetových stránkách planika.cz.

Prodávající se zavazuje požadavek kupujícího splnit ihned, nejpozději do čtrnácti dnů od obdržení vráceného zboží.

Kupující nemůže využít tohoto režimu (čtrnáct dnů na odstoupení od kupní smlouvy) v případě, že:
- zboží bylo upraveno podle přání kupujícího, respektive vyrobeno na zakázku
- zboží vykazuje závadu vzniklou používáním, v takovém případě je zahájeno reklamační řízení.

IX.
Prodávající provádí kontrolu zboží před jeho zasláním kupujícímu. Kupující je povinen provést kontrolu kompletnosti dodaného zboží dle prodejního dokladu nejpozději sedmdesáti dvou hodin po jeho převzetí a o případných nesrovnalostech informovat v této lhůtě prodávajícího.
Na veškeré nabízené zboží je prodávajícím poskytována zákonná záruka na výrobní a materiálové vady dva roky od data vyskladnění, pokud není uvedena lhůta delší.

X.
Případné kvalitativní reklamace se řeší v souladu se zákonnými normami platnými v České republice. V rámci urychlení reklamačního řízení je vhodné prodávajícího nejdříve kontaktovat a následně případně vadné zboží zaslat přímo na zjištěnou adresu dodavatele zboží (výrobce, dovozce, velkoobchodu) dle instrukcí prodávajícího.

XI.
K informování a operativnímu řešení jakýchkoliv dotazů, či potíží s objednáváním, užíváním případně reklamací zboží slouží kupujícímu uvedené kontakty.

XII.
Podmínky obchodního vztahu, výše neuvedené, se řídí ustanoveními Občanského zákoníku a dalšími platnými normami v České republice.

XIII.
Prodávající se zavazuje chránit osobní údaje kupujícího před zveřejněním a zneužitím. Kupující souhlasí se shromažďováním, správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů pro potřeby prodávajícího, vyplněním závazné objednávky nebo registračního formuláře.

 

V Králíkách 25.listopadu 2002, poslední aktualizace 31.ledna 2018
 

ATSKO® je registrovanou ochranou známkou společnosti Atsko Inc., 2664 Russell St., Orangeburg, SC 29115, USA. S tradicí od roku 1933 má tato společnost pevné místo ve světové špičce producentů ochranných prostředků na sportovní textil a boty.
MEINDL® je registrovanou ochranou známkou společnosti Lukas Meindl GmbH & Co. KG, Lukas-Meindl-Straße 5–9, 83417 Kirchanschöring, Německá spolková republika, která patří mezi lídry mezi výrobci outdoorové obuvi.
PLANIKA je značka společnosti Planika Turnišče proizvodnja in trgovina z obutvijo d.o.o., Prešernova ulica 4, 9224 Turnišče, Slovinská republika, tradičního evropského výrobce pohor PLANIKA TREKKING a profesních bot PLANIKA PROTECT.


  naše nabídka:
  planika trekking
  planika protect
  meindl obuv
  atsko impregnace
   
  e-shop jinak (jak prodáváme)
  info | kontakty
  reference
  fotogalerie »

 

naši partneři

 
ACE SPORT Vrchlabí

IT Centrum
Krkonošská 16, 543 01 Vrchlabí
tel.: 499 453 237
mobil: 737 482 049

ACE SPORT Jilemnice
Kavánova 148, 514 01 Jilemnice
mobil: 731 509 927
   
 

doporučujeme

 

Max Portman design
BC Sport cykloprodejna
Luky a sněžnice Arni
Jan Spěváček - zeleň, arboristika
CA Halsa - rybolov v Norsku


 
 
  provozovatel stránek:  
  Petr Venzara
Viking outdoor

Heřmanice 6
561 69 Králíky
IČO.: 43533817
 
mob.: 724 050 406
mob.: 606 631 585
tel.: 465 631 585

e-mail: info@planika.cz
 
 
 
 
   
      
  | Copyright © 2018 Petr Venzara, všechna práva vyhrazena | design& production Max Portman |  
 
optimalizace PageRank.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu      
 
     
Domovské stránky společnosti Meindl