Akce a výprodeje na planika.cz
   
   
   

Planika protect - pracovní a profesní obuv
Speciální outdoorová obuv významného evropského výrobce PLANIKA je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách.
Díky vybraným materiálům, klasickému střihu a moderním technologiím vás boty z řady PROTECT dobře chrání a i při intenzivním a dlouhodobějším používání neztrácí nic ze svého komfortu. PROTECTy jsou širší při tom pevné, pohodlné a bezpečné! Boty PROTECT se kromě plnohodnotného využití jako profesní pracovní obuv výborně osvědčují při volnočasových aktivitách - turistika, VHT, myslivost, střelba, další branné sporty, motoristický sport a mnoho dalších. 
Planika Protect headbanner
 

Planika PROTECT MCB 31 AIR-TEX
kód zboží 690013-13 F
technologie: pigmentovaná useň-kůže, Air-Tex, SG Zermatt

cena 3.799 2.299 Kč

Speciální outdoorová obuv standardní střední výšky, významného výrobce trekingových bot Planika ze Slovinska je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách. Díky vybraným materiálům, klasickému střihu a moderním technologiím vás boty z řady Protect dobře... pokračování ›]Planika PROTECT MCB 21 AIR-TEX
kód zboží 690012-13 F
technologie: pigmentovaná useň-kůže, Air-Tex, SG Zermatt

cena 3.999 2.499 Kč

Vysoká (9-tidírková) speciální outdoorová obuv, zkušeného evropského výrobce trekingových bot Planika je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách. Díky vybraným materiálům, klasickému střihu a moderním technologiím vás boty z ... pokračování ›]planika PROTECT MCB 32 AIR-TEX
kód zboží 630088-21 F
technologie: pigmentovaná useň-kůže, Air-Tex, Eurosole

cena 3.999 Kč

Speciální outdoorová obuv standardní střední výšky, významného výrobce trekingových bot Planika ze Slovinska je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách. Díky vybraným materiálům, klasickému střihu a moderním ... pokračování ›]Planika Protect MCB 22 AIR-TEX
kód zboží 630065-21 F
technologie: pigmentovaná useň-kůže, Air-Tex, Eurosole

cena 4.299 Kč

Vysoká (9-tidírková) speciální outdoorová obuv, zkušeného evropského výrobce trekingových bot Planika je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách. Díky vybraným materiálům, klasickému ... pokračování ›]

   
 
Úspěch našeho obchodního partnera    

Zakázka 70.000 párů obuvi pro francouzskou armádu
čtvrtek, 27.srpna 2009, autor: Lidija Magdič, volný překlad


Hospodářská krize se výrobce obuvi Planika Turnišče nedotýká. Výrobní kapacity podniku jsou naplněny a daří se i získávat nové zakázky.

Přestože ředitel podniku Benjamin Fugina v únoru oznámil, že dříve či později se dopady hospodářské krize dotknou také společnosti Planika Turnišče, nestalo se tak. Jak řekl technický ředitel Stanko Draškovič, výroba v současné době probíhá hladce, denní limity vyrobit 1600 párů obuvi, tj. asi 35.000 párů měsíčně, se naplňují. Tato obuv, hlavně turistická a speciální obuv se prodává po celém světě, z toho 10% na trzích bývalé Jugoslávie a východní Evropy. Planika Turnišče dále vyrábí boty pro motocyklisty, bezpečnostní obuv pro pracující v lese, vojenskou a služební obuv.

Aktuálně byla uzavřena zvláštní smlouva - až do konce března příštího roku by společnost měla vyrobit 70.000 párů bot pro francouzskou armádu, produkuje však i obuv pro další evropské armády.  New Balance - nové modely 2007


 

Značka Planika vyvíjí i vlastní speciální modely. Například, s partnerem a 50-ti procentním vlastníkem německou společností Meindl, model obuvi určený pro práci těžařů na ropných plošinách.

V současné době společnost zaměstnává 233 pracovníků, nová pracovní místa, jak řekl Stanko Draškovič, se nevytváří, ani se nepropouští. Výroba je v tuto chvíli nakontrahována pro příštích 6 měsíců.

Společnost Planika Turnišče očekává letos obrat ve výši 18,000.000,00 Euro.


Zdroj:
http://www.pomurje.si/aktualno/gospodarstvo/70-000-parov-obutve-za-francosko-vojsko/

nahoru
 

ATSKO® je registrovanou ochranou známkou společnosti Atsko Inc., 2664 Russell St., Orangeburg, SC 29115, USA. S tradicí od roku 1933 má tato společnost pevné místo ve světové špičce producentů ochranných prostředků na sportovní textil a boty.
MEINDL® je registrovanou ochranou známkou společnosti Lukas Meindl GmbH & Co. KG, Lukas-Meindl-Straße 5–9, 83417 Kirchanschöring, Německá spolková republika, která patří mezi lídry mezi výrobci outdoorové obuvi.
PLANIKA je značka společnosti Planika Turnišče proizvodnja in trgovina z obutvijo d.o.o., Prešernova ulica 4, 9224 Turnišče, Slovinská republika, tradičního evropského výrobce pohor PLANIKA TREKKING a profesních bot PLANIKA PROTECT.


  naše nabídka:
  planika trekking
  planika protect
  meindl obuv
  atsko impregnace
   
  e-shop jinak (jak prodáváme)
  info | kontakty
  reference
  fotogalerie »

 
 
  provozovatel stránek:  
  Petr Venzara
Viking outdoor
Heřmanice 6
561 69 Králíky
IČO.: 43533817
 
e-mail: info@planika.cz

 
 
 
 
   
      
  | Copyright © 2018 Petr Venzara, všechna práva vyhrazena | design& production Max Portman |  
 
optimalizace PageRank.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu      
 
     
Domovské stránky společnosti Meindl