home
  » turistické boty planika trekking
  » profesní boty planika protect
  » impregnace atsko
  » oprava obuvi planika & meindl
   
   
  vstup obchodní partner »
free-img

vstup do e-shopu   
Vstup do eshopu trekingovaobuv.cz

 


 

   

info | kontakty reference ohlasy uživatelů původní objednávka  Planika na Rajče.cz  


Planika protect - pracovní a profesní obuv
Speciální outdoorová obuv významného evropského výrobce PLANIKA je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách.
Díky vybraným materiálům, klasickému střihu a moderním technologiím vás boty z řady PROTECT dobře chrání a i při intenzivním a dlouhodobějším používání neztrácí nic ze svého komfortu. PROTECTy jsou širší při tom pevné, pohodlné a bezpečné! Boty PROTECT se kromě plnohodnotného využití jako profesní pracovní obuv výborně osvědčují při volnočasových aktivitách - turistika, VHT, myslivost, střelba, další branné sporty, motoristický sport a mnoho dalších. 
Planika Protect headbanner
 

Planika PROTECT MCB 31 AIR-TEX
kód zboží 690013-13 F
technologie: pigmentovaná useň-kůže, Air-Tex, SG Zermatt


Speciální outdoorová obuv standardní střední výšky, významného výrobce trekingových bot Planika ze Slovinska je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách. Díky vybraným materiálům, klasickému střihu a moderním technologiím vás boty z řady Protect dobře... pokračování ›]Planika PROTECT MCB 21 AIR-TEX
kód zboží 690012-13 F
technologie: pigmentovaná useň-kůže, Air-Tex, SG Zermatt


Vysoká (9-tidírková) speciální outdoorová obuv, zkušeného evropského výrobce trekingových bot Planika je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách. Díky vybraným materiálům, klasickému střihu a moderním technologiím vás boty z ... pokračování ›]planika PROTECT MCB 32 AIR-TEX
kód zboží 630088-21 F
technologie: pigmentovaná useň-kůže, Air-Tex, Eurosole


Speciální outdoorová obuv standardní střední výšky, významného výrobce trekingových bot Planika ze Slovinska je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách. Díky vybraným materiálům, klasickému střihu a moderním ... pokračování ›]Planika Protect MCB 22 AIR-TEX
kód zboží 630065-21 F
technologie: pigmentovaná useň-kůže, Air-Tex, Eurosole


Vysoká (9-tidírková) speciální outdoorová obuv, zkušeného evropského výrobce trekingových bot Planika je připravena každodenně sloužit pro vaši pohodu a vaše zdraví a to i v těžších klimatických nebo terénních podmínkách. Díky vybraným materiálům, klasickému ... pokračování ›]

   
 
Úspěch našeho obchodního partnera    

Zakázka 70.000 párů obuvi pro francouzskou armádu
čtvrtek, 27.srpna 2009, autor: Lidija Magdič, volný překlad


Hospodářská krize se výrobce obuvi Planika Turnišče nedotýká. Výrobní kapacity podniku jsou naplněny a daří se i získávat nové zakázky.

Přestože ředitel podniku Benjamin Fugina v únoru oznámil, že dříve či později se dopady hospodářské krize dotknou také společnosti Planika Turnišče, nestalo se tak. Jak řekl technický ředitel Stanko Draškovič, výroba v současné době probíhá hladce, denní limity vyrobit 1600 párů obuvi, tj. asi 35.000 párů měsíčně, se naplňují. Tato obuv, hlavně turistická a speciální obuv se prodává po celém světě, z toho 10% na trzích bývalé Jugoslávie a východní Evropy. Planika Turnišče dále vyrábí boty pro motocyklisty, bezpečnostní obuv pro pracující v lese, vojenskou a služební obuv.

Aktuálně byla uzavřena zvláštní smlouva - až do konce března příštího roku by společnost měla vyrobit 70.000 párů bot pro francouzskou armádu, produkuje však i obuv pro další evropské armády.  New Balance - nové modely 2007


 

Značka Planika vyvíjí i vlastní speciální modely. Například, s partnerem a 50-ti procentním vlastníkem německou společností Meindl, model obuvi určený pro práci těžařů na ropných plošinách.

V současné době společnost zaměstnává 233 pracovníků, nová pracovní místa, jak řekl Stanko Draškovič, se nevytváří, ani se nepropouští. Výroba je v tuto chvíli nakontrahována pro příštích 6 měsíců.

Společnost Planika Turnišče očekává letos obrat ve výši 18,000.000,00 Euro.


Zdroj:
http://www.pomurje.si/aktualno/gospodarstvo/70-000-parov-obutve-za-francosko-vojsko/

nahoru
 

ATSKO® je registrovanou ochranou známkou společnosti Atsko Inc., 2664 Russell St., Orangeburg, SC 29115, USA. S tradicí od roku 1933 má tato společnost pevné místo ve světové špičce producentů ochranných prostředků na sportovní textil a boty.
MEINDL® je registrovanou ochranou známkou společnosti Lukas Meindl GmbH & Co. KG, Lukas-Meindl-Straße 5–9, 83417 Kirchanschöring, Německá spolková republika, která patří mezi lídry mezi výrobci outdoorové obuvi.
PLANIKA je značka společnosti Planika Turnišče proizvodnja in trgovina z obutvijo d.o.o., Prešernova ulica 4, 9224 Turnišče, Slovinská republika, tradičního evropského výrobce pohor PLANIKA TREKKING a profesních bot PLANIKA PROTECT.


     
           

   
         
  provozovatel stránek } podporujeme }    
 
Petr Venzara
Viking outdoor
Heřmanice 6
561 69 Králíky
IČO 43533817

e-mail: info@planika.cz

Arnika - pro kulturní krajinu a životní prostředí
Omnium - pro život památek
Zachraňme křížek společně - pro drobná díla v krajině
Pro památky - pro kulturní dědictví
Partnerský spolek Králíky - pro přátelství mezi Evropany
Vím já kostelíček - pro Králicko
MTB Club Jilemnice - pro sport … v minulosti :-)

Max Portman design 
         
   
         
   
  | Copyright © 2021 Petr Venzara, všechna práva vyhrazena | design& production Max Portman |  
 
optimalizace PageRank.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu www.zalozfirmu.cz