Akce a výprodeje na planika.cz
   
   
   

detail impregnace Atsko
 
Atsko ipregnace spreje
 

 
úvodní strana
zpět na předchozí stránku

ImgPrew

 

Atsko Welt-Seal®


Výrobek nekompromisně chránící švy nejen kožené obuvi a také spoje podešve a svršku u klasických rámových bot (boty farmářky, pohory). Švy se po impregnaci Atsko Welt-Seal® stávají vodovzdorné a jsou chráněny proti působení ředidel, olejů, rozpouštědel, pohonných hmot, písku, stěrku, betonu a okují vznikajících při sváření. Atsko Welt-Seal® prodlužuje životnost švů a tím prodlužuje životnost namáhané obuvi a osvědčuje se také jako lepidlo pro opravy nafukovacích turistických a sportovních potřeb, stanů, oblečení do deště, gumových bot a dalších výrobků!
Prodává se v tubě s aplikátorem pro adresné nanesení na požadovaná místa, v blistrovém balení.

 

 

kód produkt, balení cena s DPH v Kč
1339 Welt-Seal  tuba s aplikátorem 50g -  


Při objednávce Atsko v hodnotě nad 599 Kč neúčtujeme poštovné
ani žádné další poplatky. Platí pouze při využití služeb PPL CZ s.r.o.

 
 

Produkty společnosti Atsko Inc. s vlastním vývojem a tradicí od roku 1933 vyráběné v USA jsou určeny pro vaše sportovní oblečení, obuv, sportovní potřeby a doplňky, ale i pro věcí pracovní a výrobky pro každodenní život, například běžné kožené boty, peněženku či čalounění nebo polyesterové spodní prádlo a péřovou bundu. Jedná se o nepostradatelné doplňky pro aktivní lidi, které maximálně zvyšují užitné hodnoty a prodlužují životnost vámi používaných oděvů a potřeb, s vyváženým poměrem výkon / cena. Na této stránce naleznete informace, které Vám umožní vybrat si nejlepší produkty pro vaši potřebu. V případě nejasnosti nás neváhejte kontaktovat.

ATSKO® je registrovanou ochranou známkou společnosti Atsko Inc., 2664 Russell St., Orangeburg, SC 29115, USA. S tradicí od roku 1933 má tato společnost pevné místo ve světové špičce producentů ochranných prostředků na sportovní textil a boty.
MEINDL® je registrovanou ochranou známkou společnosti Lukas Meindl GmbH & Co. KG, Lukas-Meindl-Straße 5–9, 83417 Kirchanschöring, Německá spolková republika, která patří mezi lídry mezi výrobci outdoorové obuvi.
PLANIKA je značka společnosti Planika Turnišče proizvodnja in trgovina z obutvijo d.o.o., Prešernova ulica 4, 9224 Turnišče, Slovinská republika, tradičního evropského výrobce pohor PLANIKA TREKKING a profesních bot PLANIKA PROTECT.


  naše nabídka:
  planika trekking
  planika protect
  meindl obuv
  atsko impregnace
   
  e-shop jinak (jak prodáváme)
  info | kontakty
  reference
  fotogalerie »

 
 
  provozovatel stránek:  
  Petr Venzara
Viking outdoor
Heřmanice 6
561 69 Králíky
IČO.: 43533817
 
e-mail: info@planika.cz

 
 
 
 
   
      
  | Copyright © 2018 Petr Venzara, všechna práva vyhrazena | design& production Max Portman |  
 
optimalizace PageRank.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu      
 
     
Domovské stránky společnosti Meindl