Akce a výprodeje na planika.cz
   
   
   

detail impregnace Atsko
 
Atsko ipregnace spreje
 

 
úvodní strana
zpět na předchozí stránku

ImgPrew


 

Atsko Sensi-Clean®


Moderní ekologický prací prostředek, prací prostředek pro 21.století! Nejbližší příbuzný známého a velmi oblíbeného Sport-Wash® se všemi jeho přednostmi a výhodami. Sensi-Clean® je ideální pro údržbu dětského oblečení, oblečení pro každého s citlivou pokožkou a pro oděvy toho, kdo na sebe nechce nechat zbytečně působit chemické látky z konvenčních pracích prostředků. Sensi-Clean® neobsahuje fosfáty, oxidační činidla, barviva, bělidla, enzymy, maziva, změkčovadla, aviváže, vůně. Je složen z biologicky rozložitelných povrchově aktivních látek rostlinného původu a z ošetřované textilie se dokonale vymáchává. Sensi-Clean® účinně a při tom šetrně vyčistí veškeré jemné tkaniny, termoizolační syntetické i přírodní výplně. Sensi-Clean® je vhodný pro praní v pračce i pro ruční praní v jakékoliv teplotě a tvrdosti vody.
Sensi-Clean® je nabízen v láhvi 1,0 l se třicetičtyřmi dávkami a v bidonu 1,89 l se šedesátičtyřmi dávkami pracího prostředku. (Jednou dávkou je míněno až 3,5 kg středně znečištěného prádla, obsah jedné standardní automatické pračky.)

 

kód produkt, balení cena s DPH v Kč
13504 Sensi-Clean  bidon 1,89l / 64 d. -  
13501 Sensi-Clean  láhev 1l / 34 d. -  


Při objednávce Atsko v hodnotě nad 599 Kč neúčtujeme poštovné
ani žádné další poplatky. Platí pouze při využití služeb PPL CZ s.r.o.

 
 

Produkty společnosti Atsko Inc. s vlastním vývojem a tradicí od roku 1933 vyráběné v USA jsou určeny pro vaše sportovní oblečení, obuv, sportovní potřeby a doplňky, ale i pro věcí pracovní a výrobky pro každodenní život, například běžné kožené boty, peněženku či čalounění nebo polyesterové spodní prádlo a péřovou bundu. Jedná se o nepostradatelné doplňky pro aktivní lidi, které maximálně zvyšují užitné hodnoty a prodlužují životnost vámi používaných oděvů a potřeb, s vyváženým poměrem výkon / cena. Na této stránce naleznete informace, které Vám umožní vybrat si nejlepší produkty pro vaši potřebu. V případě nejasnosti nás neváhejte kontaktovat.


New Balance * Meindl * Dunham * Protect * Prabos * Garmisch * Numero Uno * Mitre * Santé * Tilak * Humi outdoor * Salewa * Mons * Kerbo * Zajo * Hannah * Cavery * Moira * Lasting sox * Ferrino * Coleman * Nanok * Yate * Doldy * Gemma * Corazon * Sport Arsenal * Case Logic * Nikko * Petzl * Silva * Laken * Alb forming * Primus * Var * GoSystem * Leki * Gabel * Fiskars* Sasquetch * Arni * Atsko * Nikwax

  naše nabídka:
  planika trekking
  planika protect
  meindl obuv
  atsko impregnace
   
  e-shop jinak (jak prodáváme)
  info | kontakty
  reference
  fotogalerie »

 
 
  provozovatel stránek:  
  Petr Venzara
Viking outdoor
Heřmanice 6
561 69 Králíky
IČO.: 43533817
 
e-mail: info@planika.cz

 
 
 
 
   
      
  | Copyright © 2018 Petr Venzara, všechna práva vyhrazena | design& production Max Portman |  
 
optimalizace PageRank.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu      
 
     
Domovské stránky společnosti Meindl