Akce a výprodeje na planika.cz
   
   
   

Planika AVS - Air Ventilation System pokroková technologie
 

K vašim častým dotazům: Co je to AVS - Air Ventilation SystEM?


Technologie AVS - Air Ventilation System je výsledkem vlastního vývoje společnosti Planika. Jedná se o revoluční řešení, co se prodyšnosti a komfortu pro uživatele horské obuvi týká. Použitím speciálních materiálů a konstrukce výrobku je dosaženo účinného odvětrávání bot, dodáváním vzduchu mezi svrchovou useň a podšívku bot. Měření prokázala, že obuv vybavená technologií AVS vytváří optimální podmínky pro uživatele bez ohledu na okolní teplotní podmínky a zároveň také umožňuje rychlejší přirozené vysychání obuvi i ve vlhčím prostředí. Testy a měření byly provedeny v Institutu IRCUO ve Slovinské republice.

Prodyšnost obuvi vybavené membránou XXX   - -  0,97 mg / cm2 / h
Prodyšnost obuvi vybavené membránou AIR-TEX   - -  1,00 mg / cm2 / h
Prodyšnost obuvi se systémem AVS a membránou AIR-TEX   - -  2,76 mg / cm2 / h

První boty s touto komfortní technologií byly na trh uvedeny v roce 2010 a v současnosti AVS systém mají tyto modely obuvi Planika:
Mangart AVS Men Air-Tex a   Mangart AVS Lady Air-tex
Rogla AVS Men Air-Tex a Rogla AVS Lady Air-tex.

Vážení zákazníci, upozorňujeme vás na to, že systém AVS není součástí konstrukce obuvi Planika Brana Men Air-Tex, jak někteří prodejci mylně uvádějí.


 


 

ATSKO® je registrovanou ochranou známkou společnosti Atsko Inc., 2664 Russell St., Orangeburg, SC 29115, USA. S tradicí od roku 1933 má tato společnost pevné místo ve světové špičce producentů ochranných prostředků na sportovní textil a boty.
MEINDL® je registrovanou ochranou známkou společnosti Lukas Meindl GmbH & Co. KG, Lukas-Meindl-Straße 5–9, 83417 Kirchanschöring, Německá spolková republika, která patří mezi lídry mezi výrobci outdoorové obuvi.
PLANIKA je značka společnosti Planika Turnišče proizvodnja in trgovina z obutvijo d.o.o., Prešernova ulica 4, 9224 Turnišče, Slovinská republika, tradičního evropského výrobce pohor PLANIKA TREKKING a profesních bot PLANIKA PROTECT.


  naše nabídka:
  planika trekking
  planika protect
  meindl obuv
  atsko impregnace
   
  e-shop jinak (jak prodáváme)
  info | kontakty
  reference
  fotogalerie »

 
 
  provozovatel stránek:  
  Petr Venzara
Viking outdoor
Heřmanice 6
561 69 Králíky
IČO.: 43533817
 
e-mail: info@planika.cz

 
 
 
 
   
      
  | Copyright © 2018 Petr Venzara, všechna práva vyhrazena | design& production Max Portman |  
 
optimalizace PageRank.cz Pagerank změřil www.CZIN.eu      
 
     
Domovské stránky společnosti Meindl